Proszę czekać... Trwa wczytywanie strony...
Loading...
Przed przyjazdem do sklepu stacjonarnego prosimy o kontakt pod numerem telefonu 514-193-514

OPINIE

19

LAT NA RYNKU

5 200+

POZYTYWNYCH OIPNII

102 000+

ZREAIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ

1 468 000+

SPRZEDANYCH PRODUKTÓW
Dostarczone produkty zgodne z opisem, zapakowane bardzo solidnie, bardzo szybka dostawa na drugi dzień już pod domem. Bardzo polecam sklep. Napewno nie raz jeszcze odwiedzę.

Dawid Czajkowski

17 Styczeń 2023 - 19:18:38
Ogolnie super lonty zabezpieczone polecam

Jakub

17 Styczeń 2023 - 18:34:49
Polecam!

Patrycja Chraca

17 Styczeń 2023 - 17:39:51
Efektowne fajerwerki za bardzo przystępna cenę. Polecam serdecznie.

Robert Ludwikowski

17 Styczeń 2023 - 16:06:21
Polecam z całego serca

Piotr Kwiatkowski

17 Styczeń 2023 - 13:23:00
Wszystko bardzo dobrze zorganizowane polecam

Stanisław

17 Styczeń 2023 - 10:14:14
Jest Ok

Arkadiusz Szwajkowski

17 Styczeń 2023 - 09:44:39
Zamawiam od kilku lat i zawsze wszystko jest ok polecam

Ewelina

17 Styczeń 2023 - 07:34:00
Wszystko zgodne z zamówieniem.

Daniel Michałowski

17 Styczeń 2023 - 07:33:13
:d

Nexo

15 Styczeń 2023 - 23:55:31
Wszystko zgodnie z opisem. Kupuje tu fajerwerki co roku i zawsze jestem zadowolony .

Patryk

15 Styczeń 2023 - 19:57:54
ok

Piotr Brzyski

15 Styczeń 2023 - 15:07:43
Szybko i sprawnie, sąsiedzi nie koniecznie zadowoleni

Tomasz Cz.

15 Styczeń 2023 - 13:41:53
Od kilku lat zamawiam fajerwerki w tym miejscu, nigdy się nie zawiodłem!

Michał Sikora

15 Styczeń 2023 - 13:26:40
Szybko, tanio i wszystkie potwierdzenia na maila. To się ceni. 2 zamówienia przed samym sylwestrem? Żaden problem wszystko kompletne dotarło na czas. Polecam!

Maksymilian Plewa

15 Styczeń 2023 - 09:53:01
Polecam w 110%

Arkadiusz Pakuła

15 Styczeń 2023 - 09:13:16
Zacznę od tego.. Daleka droga przejechana,ale coś za coś. Kilometry nie opiszą tego co się czuje w sercu. Pan Paweł to nie jest pirotechnik . To jest Mega pirotechnik!!! Solidne doradztwo i przede wszystkim dobry klimat. Rozmowy o wszystkim i o niczym! To jest to !!! Pozdrawia Serdecznie Ekipa Z Lublina !

Ekipa z Lublina

14 Styczeń 2023 - 20:17:24
Jestem pełna podziwu. Polecam

Marzena

14 Styczeń 2023 - 19:23:28
Fajerwerki zamówiłem z wyprzedzeniem, aby na pewno doszło do Sylwestra. I tak się stało. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam

Adam Kociszewski

14 Styczeń 2023 - 18:01:24
super fajerwerki

Adrian

14 Styczeń 2023 - 15:44:51

🔞

Uwaga!

Nasz sklep prowadzi sprzedaż fajerwerków wyłącznie osobom pełnoletnim (18+).
Kontynuując przeglądanie strony, potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

NIE – opuść stronę

Dbamy o Twoją prywatność

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z naszą Polityką prywatności.